Steun jij mij en mijn team?
Mijn moeder kreeg op 61ste jarige leeftijd de diagnose MS. Al jaren had ze klachten die we nu konden plaatsen. De aanval was een schok voor iedereen, vooral voor mijn moeder.
Onderzoek naar MS is zo belangrijk, om deze ziekte beter te begrijpen.
Samen met mijn kindjes & mijn vriend gaan we de strijd aan. De meiden lopen 5 km en ik ga voor 5 km hardlopen samen met mijn broer.
- 5 km hardlopen
- 10 km hardlopen
- 5 km wandelen
- 10 km wandelen
Laatste donaties Bekijk alle

Over de ziekte Multiple Sclerose (MS) is nog veel onbekend. Zo weten we nog niet waardoor MS veroorzaakt wordt en hoe we het kunnen genezen. Het Nationaal MS Fonds strijdt voor een beter leven voor mensen met MS. We financieren innovatief wetenschappelijk onderzoek naar betere behandelmethoden én naar de uiteindelijke genezing van MS en geven voorlichting op dit gebied. We willen een steunpunt en coach zijn voor mensen met MS en hun directe familie en vrienden.